o nas

Kim jesteśmy?

Paint it to jeszcze dosyć młode pole paintballowe, które rozpoczęło swoją działalność w maju 2019, ale przygotowania do wielkiego otwarcia sięgają jeszcze 2017 roku.

Droga do otwarcia była długa i wymagała od nas mnóstwo pracy, ale udało się z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Efekty naszych działań można zobaczyć niedaleko Warszawy, w mieście Wiskitki obok Żyrardowa.

Co robimy?

Organizujemy gry paintballowe dla dorosłych i dla dzieci. Wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny (szczególnym zainteresowaniem cieszą się urodziny dla dzieci), a także spotkania integracyjne oraz wycieczki szkolne na paintball nie są nam straszne. Uważamy, że nasi gracze zasługują na najlepsza jakość, dlatego ciągle dopracowywujemy detale, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Obsługujemy naszych klientów tak, jakbyśmy sami chcieli być obsługiwani. Starannie dobieramy nasz sprzęt, dlatego dostaniecie u nas między innymi markery renomowanych firm Bt-4, Spyder, Splatmaster, nieparujące (serio, serio!) maski paintballowe jednego z najlepszych producentów masek – DYE oraz dwa GoPro 7 (Black i White).

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Bezpieczeństwo, obok jakości, jest dla nas najważniejsze, dlatego teren jest ogrodzony atestowaną siatką paintballową, której stan jest regularnie kontrolowany. Podczas gry na polu zawsze znajduje się przynajmniej jeden opiekun, który pilnuje przebiegu rozgrywki i przestrzegania zasad. Przed każdą grą prowadzimy szkolenie dla graczy z podstaw bezpieczeństwa i obsługi markera. W trakcie gry i w przerwach pozostajemy do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania, no może oprócz pytań typu „jak żyć?”. 😉

Chłopiec grający w paintball z dwójką innych graczy w tle

Nie tylko pole paintballowe

Na czas rozgrywek do dyspozycji graczy, udostępniamy częściowo zalesiony, ogrodzony teren z przeszkodami i budynkami o powierzchni 3000m2, który stale się powiększa oraz teren rekreacyjny z wiatą i leżakami. Po grze w ramach odpoczynku w plenerze, możecie zorganizować wspólne pieczenie kiełbasek nad ogniskiem lub na grillu, a dzieci mogą spożytkować nadmiar energii w plenerowych zabawach.

Kiełbaski i karkówka smażące się na grillu

Gdzie nas znaleźć

Nasze pole położone jest w Wiskitkach, około 2.5km od węzła autostrady Łódź – Warszawa (węzeł Wiskitki), przy głównej trasie Żyrardów – Sochaczew. Prosty dojazd z Warszawy autostradą zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż przedostanie się z Wilanowa do centrum w godzinach szczytu!

Odległości od większych miejscowości w okolicy:

  • Paintball Żyrardów – 5km
  • Paintball Mszczonów – 15km
  • Paintball Grodzisk Mazowiecki – 20km
  • Paintball Sochaczew – 21km
  • Paintball Milanówek – 25km
  • Paintball Skierniewice – 34km
  • Paintball Warszawa – 55km

Sprawdź ofertę pola paintballowego paint it!